ICA Connect Sistemi | VIP Alım Heyeti Programı

Sektör profesyonelleri ile tanışmak için ICA Connect uygulamasını kullanın!
ICA Connect nedir?
ICA Connect, WorldFood Istanbul’a katılan tüm katılımcılar, satın almacılar ve ziyaretçiler için ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Doğru kişileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz, bağlantı kurup tanışabilmeniz için tüm öneriler kullanımı kolay ve sezgisel kaydırma ara yüzünde gösterilir. Randevular anında kullanıcının kendi takvimine işlenir ve bildirimler yaklaşan toplantıları kullanıcıya otomatik olarak hatırlatacak şekilde planlanır.

ICA Connect uygulamasını nereden bulabilirim?
Uygulamayı GooglePlay ya da AppStore’dan akıllı cihazınıza indirebilir, ya da doğrudan masaüstünden kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
ICA Connect’e nasıl giriş yaparım?
ICA Connect platformuna erişmek için giriş bilgileriniz ve ayrıntılarınızı içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız. Bu e-postayı almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

E-posta adresinizi ve gelen e-postadaki şifreyi girdikten sonra, gelecekteki girişler için kendi şifrenizi oluşturmanız istenecektir.

ICA Connect’te nasıl toplantı düzenlerim?
Giriş yaptıktan sonra sizden istenen bilgileri girmeniz ve profilinizi güncellemeniz en önemli noktadır. Bunları tamamladıktan sonra katılımcılarımız menüde yer alan ‘Satın Almacılarımızla Tanışın’ kısmına tıklayarak tüm satın almacıların listesini görebilir, ziyaretçilerimiz ise menüde yer alan ‘Katılımcı Temsilcilerimiz ile Tanışın’ kısmına tıklayarak tüm katılımcı temsilcilerinin listesini görebilir. Buradan ilgilendiğiniz kişilere toplantı isteği göndererek toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.


 
ICA Connect Uygulaması Giriş
 


ICA Connect ve VIP Alım Heyeti Programı hakkında daha fazla bilgi için "[email protected]" ile iletişime geçebilirsiniz. 
 
 
Banner & Online Davetiye
Sık Sorulan Sorular
İletişim | Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi
[email protected]
+90 212 291 83 10


ORGANIZED by ica.events

Bizi takip edin!


   

#WorldFood2023 #worldfoodistanbul