İş Sağlığı ve Güvenliği

Fuar alanı içerisinde yapılacak tüm çalışmalar "6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği (İSGM) Kanunu ve kapsamında" Nehir İSGM firması tarafından denetime tabidir.
Stant Projesi Uygunluk Denetimi
Stantsız - Özel Tasarımlı Alan ile fuara katılan tüm katılımcılar projelerini Yetkili Proje Denetim Ekibine iletmekle yükümlüdür. Stant projesini yetkili denetim ekibine duyurulan son tarihe kadar göndermemiş ve/veya projelerde istenilen değişiklikleri yerine getirmemiş katılımcıların, fuar alanında malzemelerinin girişine izin verilmeyecektir. Alanda tespit edilen her bir olumsuz durum için projelerde değişiklik talep edilecektir. 


NEHİR firmasının projelere onay verebilmesi için tüm Katılımcıların projelerini fuardenetimi.nehirisgm.com sayfasına yüklemesi gerekmektedir ve Katılımcılar aynı sayfada yer alan tüm kuralları okumak ve uygulamak ile yükümlüdür.

Detaylı bilgi için;
Yetkili: Muhammet Yıldırım
E-posta: projedanismani@nehirisgm.com
Telefon: 0537 062 54 02

 
ISG Yaka Kartı ve Evrak Gönderimi
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa istinaden fuar alanındaki tüm çalışanların sağlığını ve güvenliğini koruma amacı ile fuar kurulumu süresince alanda bulunacak tüm kişiler (stant tasarımcı firma ve katılımcı firma personelleri) SGK hizmet bildirgelerini, Yetkili İş Sağlığı ve Güvenliği birimine bildirmekle yükümlüdür. Söz konusu evrakları NEHİR İSGM’ye iletilmeyen kişiler fuar alanına hiçbir şekilde alınmayacaktır.

 
Detaylı bilgi için;
Yetkili: Duygu Saka
E-posta: isgdanismani@
nehirisgm.com
>Telefon: 0545 830 12 08


Daha detaylı bilgi için lütfen Katılımcı El Kitabı'nı inceleyiniz.
 
Katılımcı El Kitabı
COVID-19 Önlemleri
Katılımcı İpuçları
Müşteri Deneyimi Ekibi | Bize Ulaşın!

worldfood.destek@hyve.group

+90 212 291 83 10

ORGANIZED by hyve.group

Bizi takip edin!


   


#WorldFood2020 #worldfoodistanbul