Hyve Connect Sistemi | Uluslararası Satın Alma Heyeti Programı

Sektör profesyonelleri ile tanışmak için Hyve Connect uygulamasını kullanın!WorldFood İstanbul Alım Heyeti programı, Hyve Group tarafından ve T.C Ticaret Bakanlığı tarafından organize edilen; sektör oyuncularına yeni alım, iş, iş geliştirme ve ortaklık fırsatları sunmak için düzenlenen bir etkinliktir.

Tüm katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin erişimine açık olacak şekilde hayata geçirilen Hyve Connect uygulaması fuarda geçirdiğiniz süreyi planlayabilmeniz ve doğru iş bağlantıları kurabilmeniz için geliştirildi.

  • Hyve Connect katılımcılarımızın ve profesyonel ziyaretçilerimizin ortak noktalarda buluşması amacını baz alarak doğru kişileri birbiriyle eşleştirir.

  • Hyve Connect akıllı telefonlardan telefonun işletimcisine göre uygulamalardan indirilip rahatça kullanılabilmektedir.

  • Aynı şekilde web tabanlı da desteklenmektedir, hiçbir uygulama indirmeden kullanılabilmektedir.

  • Hyve Connect uygulamasının amacı katılımcıların ve fuarı ziyaret eden profesyonellerin hızlı ve verimli bir şekilde iş ağlarını geliştirmelerini, doğru müşterilerle veya tedarikçilerle bağlantı kurmalarını ve fuarlarımız sayesinde iş ağlarını büyütmelerini sağlamaktır.

COVID-19 pandemisi sonrasında uygulamamızda yapılan bazı güncellemeler:

  • İhtiyaca göre veya sosyal mesafeyi koruyabilmek için Sanal Toplantı seçeneğini eklendi. Bu sayede kullanıcılar görüntülü olarak fuar süresince iş yapmak istedikleri profesyoneller ile sanal ortamda rahatça görüşebilecek, uygulama üzerinden birbirlerine ürünleri ile ilgili bilgileri iletebileceklerdir.

  • Katılımcılarımız kendi profillerine istedikleri ürün görsellerini, pdf dosyalarını ve varsa videolarını ekleyebilecektir.

  • Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz Canlı Yayınlar sayesinde etkinlik programını takip edebilecekler.


Google Play ve AppStore'dan Hyve Connect'i mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Dilerseniz de doğrudan masaüstü versiyonu üzerinden sisteme giriş yapabilirsiniz. 

Alım Heyeti Programı İpuçları
Katılımcı İpuçları
Banner & Online Davetiye
Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi
worldfood.destek@hyve.group
+90 212 291 83 10

WhatsApp Operasyonel Destek Hattı
+90 530 231 60 52

ORGANIZED by hyve.group

Bizi takip edin!


   

#WorldFood2021 #worldfoodistanbul