Katalog ve Yaka Kartı

Fuar Kataloğunda yer alabilmek ve fuar süresince kullanabileceğiniz yaka kartlarınızı oluşturabilmek için lütfen 20 Ağustos 2021 tarihinden önce Fuar Profilinizi onaylayınız.

FUAR KATALOĞU

 1. Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından e-mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile aşağıdaki link üzerinden Katalog ve Yaka Kartı sistemine giriş yapınız. Giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız "[email protected]" adresi üzerinden bizimle ile iletişime geçerek sistem giriş bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

 2. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan "Fuar Profilim" başlığına tıklayınız. 

 3. Açılan sayfadaki fuar kataloğunda yer alacak firma bilgilerinizi doldurduktan sonra sayfa sonunda yer alan "Kaydet ve Sonra Devam Et" butonuna basarak profilinizi kaydediniz.

 4. Profilinizi gözden geçirdikten sonra bilgilerinizin işleme alınabilmesi için "Fuar Profilim" sayfasının sonunda yer alan "Bilgilerimi Onaylıyorum" butonuna tıklamayı unutmayın.

 5. Katalog bilgilerinizi onaylamanız için son tarih 5 August 2022, Cuma.

KATILIMCI YAKA KARTI
 
Fuar Profiliniz Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra yaka kartı oluşturabilirsiniz.
 
 1. "İşlemler" menüsünün altından "Yaka Kartları" sayfasını açın.

 2. "Yeni Yaka Kartı Oluştur" butonuna tıklayın.

 3. Açılan sayfadaki bilgileri doldurduktan sonra "Devam Et"'e basın.

 4. Yaka kartı oluşturabilmeniz için formdaki tüm alanları doldurmanız ve her kişi için farklı bir e-mail adresi girmeniz gerekmektedir.

 5. Oluşturduğunuz yaka kartları belirtmiş olduğunuz e-mail adreslerine otomatik olarak gönderilmektedir. Gelen e-mailde yer alan yaka kartı dokümanının çıktısını alarak fuar alanına gelirken yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

 6. Sistem üzerinden en fazla 30 adet katılımcı yaka kartı alabilirsiniz. Daha fazla yaka kartı almak isterseniz fuar alanında kurulacak olan Kart Dağıtım Standımızı ziyaret edebilir, standınızı ziyaret edecek misafirleriniz ile online davetiye linkini paylaşarak onları fuar standınıza davet edebilirsiniz.

NOT: Stant kurulumu esnasında Katılımcı Yaka Kartları kullanılamaz. Kurulum zamanı alanda bulunacak kişilerin ISG Yaka Kartı çıkartması gerekmektedir. Bunun için lütfen "Katılımcı El Kitabı"'nı inceleyiniz.

Katalog ve Yaka Kartı Sistemine Giriş


 
Banner & Online Davetiye
İletişim | Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi
[email protected]
+90 212 291 83 10

WhatsApp Operasyonel Destek Hattı
+90 530 231 60 52

ORGANIZED by hyve.group

Bizi takip edin!


   

#WorldFood2022 #worldfoodistanbul